Questions? +1 (202) 335-3939 Login
Trusted News Since 1995
A service for global professionals · Friday, August 19, 2022 · 586,914,832 Articles · 3+ Million Readers

Spoločnosť Mabey Bridge dodáva deväť konštrukcií na podporu odstraňovania následkov povodní v údolí rieky Ahr v Nemecku

Mabey Bridge in Germany - Image courtesy of THW

Mabey Bridge in Germany - Image courtesy of THW

Spoločnosť Mabey Bridge dlhodobo poskytuje riešenia na pomoc pri obnove infraštruktúry po prírodných katastrofách.”
— Michael Treacy, generálny riaditeľ spoločnosti Mabey Bridge
LYDNEY, UNITED KINGDOM, July 29, 2022 /EINPresswire.com/ -- Mabey Bridge, spoločnosť zo skupiny Acrow Group, ktorá sa špecializuje na modulárne oceľové premostenia, dnes oznámila, že poskytla deväť svojich mostov Compact 200™, aby pomohla obnoviť spojenie obcí v nemeckom údolí Ahr po ničivých záplavách vo veľkej časti Európy v júli 2021.

Extrémne počasie spôsobilo rozsiahle škody v celom údolí, pričom bolo poškodených alebo zničených nespočetné množstvo ciest a zrútilo sa viac ako 60 mostov. Vzhľadom na naliehavú potrebu urýchlenej obnovy dopravnej infraštruktúry v regióne boli začiatkom augusta objednané štyri modulárne konštrukcie spoločnosti Mabey Bridge na obnovenie zničených priechodov v meste Bad Neuenahr-Ahrweiler. Dva z mostov si objednalo mesto a dva Spolkový technický inštitút (Bundesanstalt Technisches Hilfswerk - THW). Boli dodané len o týždeň neskôr s použitím skladových komponentov zo zásob a THW ich rýchlo zmontovala a nainštalovala. Mosty boli otvorené v septembri, pričom jeden je určený pre vozidlá a tri pre chodcov a cyklistov.

Na základe úspechu prvých projektov bola spoločnosť Mabey Bridge vybraná, aby zabezpečila päť ďalších mostov na podporu pokračujúceho úsilia o obnovu v tejto oblasti. V polovici septembra 2021 THW objednala tri mosty pre vozidlá pre mestá Rech, Insul a Liers. Komponenty boli dodané na miesta o tri týždne neskôr, THW ich nainštalovala a v novembri 2021 otvorila pre dopravu. Začiatkom januára 2022 mesto Sinzig objednalo dva mosty pre chodcov a cyklistov. Jeden z dvoch mostov už bol nainštalovaný a dokončenie druhého je naplánované na koniec septembra.

Deväť dodaných konštrukcií sú mosty Compact 200™ s dĺžkou od 36 do 42 metrov a budú slúžiť ako trvalé alebo dlhodobé dočasné riešenia na ďalšie desaťročia. Spoločnosť Unegg GmbH, partner spoločnosti Mabey Bridge v strednej Európe, poskytla THW technickú pomoc na mieste pri každom projekte. Niektoré z mostov boli dodané so systémom Mabey SmartEdge™, prispôsobiteľným pozinkovaným oceľovým panelom, ktorý sa pripevňuje k mostovke, aby bezpečne obložil priehradové nosníky, pričom poskytuje estetickú alternatívu k tradičnejšej oceli alebo pletivu.

Modulárne oceľové konštrukcie spoločnosti Mabey Bridge využívajú vopred navrhnuté komponenty a možno ich konfigurovať podľa požiadaviek na dĺžku, šírku a zaťaženie. Mosty Mabey sa ľahko dodávajú zo skladu na najnáročnejšie miesta, rýchlo sa rozmiestňujú a stavajú ručne alebo pomocou ľahkej techniky, čo z nich robí ideálnu voľbu pre dočasné alebo trvalé núdzové aplikácie.

Michael Treacy, generálny riaditeľ spoločnosti Mabey Bridge, povedal,

"Spoločnosť Mabey Bridge dlhodobo poskytuje riešenia na pomoc pri obnove infraštruktúry po prírodných katastrofách. Sme odhodlaní podporovať národy v týchto ťažkých časoch a budeme sa aj naďalej podieľať na týchto životne dôležitých projektoch na obnovenie spojenia postihnutých komunít."

O spoločnosti Mabey Bridge
Spoločnosť Mabey Bridge je popredným medzinárodným dodávateľom vysokokvalitných modulárnych mostných riešení. Špecializujeme sa na rýchlu výstavbu vopred skonštruovaných modulárnych oceľových mostov, ktoré umožňujú urýchliť výstavbu mostov a zlepšiť prepojenie v mestských a vidieckych oblastiach. Dodávame tiež preklenovacie riešenia pre stavebníctvo, ropný a plynárenský priemysel a baníctvo, ako aj pre špecializované vojenské aplikácie, humanitárne núdzové situácie a pomoc pri katastrofách.
Spoločnosť Mabey Bridge, člen skupiny Acrow Group, sídli v Gloucestershire v Spojenom kráľovstve a dodáva modulárne mostné riešenia do viac ako 150 krajín sveta. Viac informácií o tom, ako môžeme pomôcť s vaším projektom, nájdete na našej webovej stránke www.mabeybridge.com.

###

Tracy Van Buskirk
Marketcom PR
+1 (203) 246-6165
tvanbuskirk@marketcompr.com

Powered by EIN Presswire


EIN Presswire does not exercise editorial control over third-party content provided, uploaded, published, or distributed by users of EIN Presswire. We are a distributor, not a publisher, of 3rd party content. Such content may contain the views, opinions, statements, offers, and other material of the respective users, suppliers, participants, or authors.

Submit your press release